Geri Dön

TL Mevduat

Bizimle çalışan kazanır. Karlı yatırımlar için en doğru seçenekler VakıfBank’ta!


Vadesiz TL Hesabı 

Açtıracağınız bir vadesiz TL Bankomat Hesabı ile havale, EFT, kart ödemeleri, fatura ve düzenli ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Vadesiz Mevduat Hesapları’nıza İnternet Bankacılığı’ndan, 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığı’ndan, Bankomat ve ParaBankomat’lardan günün 24 saati ulaşabilirsiniz..


Bankomat ve ParaBankomat'lardan nakit çekebilir, alışverişlerinizi Bankomat Kartı’nı kullanarak nakit taşımaya gerek kalmadan ödeyebilirsiniz.Vadeli TL Hesabı 

Uzun vadede oluşabilecek faiz oranı değişikliklerinden etkilenmeden, risksiz bir getiri sağlamak ve yatırımlarınızı uygun faiz oranlarıyla değerlendirmek istiyorsanız en uygun vadeyi seçerek bir Vadeli Mevduat Hesabı açtırabilirsiniz. Hesaplarınız, sizin tarafınızdan aksi belirtilmediği sürece vade sonlarında, aynı vade ve güncel tabela faizleri ile otomatik olarak yenilenir.

Vadeli TL Mevduat Hesap hareketlerinizi, İnternet Bankacılığı’ndan veya 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığı’ndan takip edebilirsiniz.


TL Mevduat Hesabı Özellikleri

  • Sabit getirili olan bu hesaplar, vade sonuna kadar piyasadaki faiz hareketlerinden etkilenmez. Vadesinden önce bozulan hesaplara, faiz işletimi yapılamamaktadır.
  • 1 ay, 3 ay, 6 ay ve 12 ay vadeli hesapların yanında, istediğiniz vadede “Kırık Vadeli Mevduat” hesabı açtırabilirsiniz.
  • Faiz oranlarımız brüttür.

Avantajlı e-VADELİ faiz oranları ve cari faiz oranlarını görmek için tıklayınız.