Çevre Dostu Konut Kredisi

Tüm Kampanyalar

Eviniz de sizin gibi doğayı korusun istiyorsanız; sizi Çevre Dostu Konut Kredisi ile tanıştıralım.

Kredi kullandığınızda sizin adınıza bir fidan diken Çevre Dostu Konut Kredisi VakıfBank’ta.

VakıfBank, müşteri beklentilerini ön planda tutan hizmet anlayışı doğrultusunda 2008 yılında uygulamaya koyduğu Konut Finansmanındaki hizmeti “SarıPanjur”la hem ev sahibi yapıyor hem de ev sahibi yaptığı müşterilerinin desteğiyle yeşil alanların artmasına katkı sağlıyor.

Bu kapsamda VakıfBank, Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) işbirliği ile hayata geçirdiği “Çevre Dostu Konut Kredisi” kampanyasıyla konut kredisi kullanan her müşteri adına 1 adet fidan dikilmesini sağlayarak, fidan dikimini belgeleyen Teşekkür Belgesini müşterilerine ulaştıracaktır.

VakıfBank bu proje çerçevesinde Türkiye genelinde Şanlıurfa, Konya ve Tekirdağ da VakıfBank SarıPanjur Ormanları oluşturarak gelecek nesillerin daha temiz bir çevrede yaşamasına müşterileriyle birlikte destekte bulunmuştur. Tekirdağ, Şanlıurfa, Konya Karapınar, İstanbul Şile ve Burdur Tefenni Beyköy ilçelerinde 110.000’den fazla fidan diken VakıfBank, Çevre Dostu Konut Kredisi ile VakıfBank Hatıra Ormanları oluşturarak gelecek nesillerin daha yeşil bir dünyada yaşamasına destek olmaktadır.

VakıfBank SarıPanjur markasıyla çevre bilincini arttırmak adına çevre dostu konut projerini de desteklemektedir. VakıfBank, çevre dostu projelerde yer almakta olup, müşterilerine kredilendirme hizmeti sunmaktadır.