VakıfBank’tan İnternet Hızında Kredi

Tüm Kampanyalar

Maaşını Bankamızdan alan müşterilerimize özel VakıfBank Anında Kredi’den yararlanabilmek için mobil bankacılık müşterisi olmak yeterli!

VakıfBank İnternet Bankacılığı müşterisi olmak için lütfen tıklayınız.

VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasını cep telefonunuza indirmek için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

Mobil Bankacılık İndir

VakıfBank İnternetten Anında Kredi’yi Kimler Kullanabilir?

Maaş ödemesi Bankamız aracılığı ile yapılan bireysel segmentteki müşterilerimiz VakıfBank İnternet Bankacılığı veya VakıfBank Mobil Bankacılık üzerinden Taksitli İhtiyaç Kredisi kullanabileceklerdir.

Özel Sektör Çalışanıyım, VakıfBank İnternetten Anında Kredi’den Faydalanabilir miyim?

Özel sektörde çalışan müşterilerimizin, İnternet Bankacılığı veya Mobil Bankacılık üzerinden kredi kullanabilmeleri için; maaş ödemelerinin en az son altı aydır Bankamız aracılığı ile yapılması gerekmekte olup kamu çalışanı ve emekli müşterilerimiz bu koşul aranmaksızın kredi kullanabileceklerdir.

VakıfBank İnternetten Anında Kredi’yi Ne Zaman Kullanabilirim?

Müşterilerimiz hafta sonları ve resmi tatiller de dahil olmak üzere (02:50-03:30 saatleri arası hariç) istedikleri zaman kendilerine sunulan sigortalı ve sigortasız kredi tiplerini kullanabileceklerdir.

VakıfBank Anında Kredi’ye Nasıl Başvurabilirim?

İnternet Bankacılığı aracılığıyla;

VakıfBank Anında Kredi’ye başvurmak için İnternet Bankacılığı’na giriş yapın. İnternet Bankacılığı ekranının sol tarafında yer alan menüde bulunan “Kredi/Limit Başvuruları”, “İhtiyaç Kredisi Başvurusu” bölümünde yer alan ilgili alanları doldurmanız yeterli.

Mobil Bankacılık Aracılığıyla;

VakıfBank Anında Kredi’ye başvurmak için Mobil Bankacılığa giriş yapın. “Kredi/Limit Başvuruları”, “İhtiyaç Kredisi Başvurusu” bölümünde yer alan ilgili alanları doldurmanız yeterli.

VakıfBank İnternetten Anında Kredi’ye İlişkin Diğer Koşullar

Müşterilerimiz internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden kullanmış oldukları kredilerine ilişkin taksit ödeme, erken kapama, ara ödeme ve cayma gibi işlemlerini tüm şubelerimizden gerçekleştirebilecektir. Müşterilerimiz kullanmış oldukları kredilere ilişkin sözleşme ve eklerini çağrı merkezimizi arayarak adreslerine postalanmasını talep edebilir, ya da en yakın şubemize başvurarak talep edebilirler.


İnternetten Anında Kredi (Sigortalı)***

VakıfBank İnternetten Anında Kredi Alınacak Ücretler (TL) Maliyet Oranı (%)
Kredi Tutarı Vade  Faiz Oranı*** (Aylık) Taksit Tutarı Kredi Tahsis Ücreti* Efektif Yıllık Faiz Oranı**
30.000 TL 48 Ay % 1.37 908,57 TL 150,00 TL % 21.9731
*Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının % 0.5'i olup kredi tahsis ücreti üzerinden % 5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır.
**Efektif Yıllık Faiz Oranı hesaplamasına kredi için tahsil edilen faiz ve vergiler dahildir. 30.000 TL için 1 yıllık Hayat Sigortası prim tutarı, 35 yaşındaki erkek müşteri için 112,31 TL olup Efektif Yıllık Faiz Oranı hesaplamasına dahil edilmemiştir. Kredi hayat sigortası kredi tutarına,vadesine ve müşterinin yaşına göre değişiklik göstermektedir. Efektif Yıllık Faiz Oranı örnek vade ve örnek tutar üzerinden hesaplanmıştır.
***Söz konusu indirimli faiz oranı, Hayat Sigortası yapılması ve Kredili Mevduat Hesabı (KMH) tanımlanması koşuluyla geçerli olmaktadır.

  • Belirtilen faiz oranı, Bankamız aracılığıyla sigorta yaptırılması ve asgari bir maaş tutarında Kredili Mevduat Hesabı açılması halinde geçerli olup diğer kampanya faiz oranlarımız için tıklayınız

İnternetten Anında Kredi (Sigortasız)


VakıfBank İnternetten Anında Kredi Alınacak Ücretler (TL) Maliyet Oranı (%)
Kredi Tutarı Vade  Faiz Oranı (Aylık) Taksit Tutarı Kredi Tahsis Ücreti* Efektif Yıllık Faiz Oranı**
15.000 TL 48 Ay % 1.49 468,18 TL 75 TL % 24.0675
*Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının % 0.5'i olup kredi tahsis ücreti üzerinden % 5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır.
**Efektif Yıllık Faiz Oranı örnek vade ve örnek tutar üzerinden hesaplanmıştır.