Geri Dön

TL Mevduat

Kolayca Hesaplayın


Telefon Numarası İkonu0850 222 0 724


Hemen Başvurun

Bizimle çalışan kazanır. Kârlı yatırımlar için en doğru seçenekler VakıfBank’ta

Vadesiz TL Hesabı

Açtıracağınız bir Vadesiz TL Bankomat Hesabı ile havale, EFT, kart ödemeleri, fatura ve düzenli ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vadesiz Mevduat Hesap’larınıza İnternet Bankacılığı'ndan, 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığı'ndan, Bankomat ve ParaBankomat’lardan,  günün 24 saati ulaşabilirsiniz.

Bankomat ve ParaBankomat'lardan nakit çekebilir, alışveriş tutarınızı Bankomat Kartı’nı kullanarak nakit taşımaya gerek kalmadan ödeyebilirsiniz.
Vadeli TL Hesabı

Uzun vadede oluşabilecek faiz oranı değişikliklerinden etkilenmeden, risksiz bir getiri sağlamak ve yatırımlarınızı uygun faiz oranlarıyla değerlendirmek istiyorsanız, en uygun vadeyi seçerek bir Vadeli Mevduat Hesabı açtırabilirsiniz.

Hesaplarınız, sizin tarafınızdan aksi belirtilmediği sürece, vade sonlarında, aynı vade ve güncel tabela faizleri ile otomatik olarak yenilenir.

Hesabın özellikleri

  • Sabit getirili olan bu hesaplar, vade sonuna kadar piyasadaki faiz hareketlerinden etkilenmez. Vadesinden önce bozulan hesaplara, faiz işletimi yapılmaz.
  • 1 ay, 3 ay, 6 ay ve 12 ay vadeli hesapların yanında, istediğiniz vadede “Kırık Vadeli Mevduat Hesabı” açtırabilirsiniz.
  • Faiz oranlarımız brüttür.

 Vadeli TL Mevduat Hesap hareketlerinizi, İnternet Bankacılığı'ndan veya 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığı'ndan takip edebilirsiniz.