Taksitli Kredili BankomatKredili Bankomat limitinizi taksitli olarak da kullanmak ister misiniz?

 

Bankamızca hesabınıza tanımlanan Kredili Bankomat limitinizi 12 aya kadar eşit taksitli olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca Kredili Bankomat limitinizden yapılmış olan harcamaları veya nakit çekimleri 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Üstelik Taksitli Kredili Bankomat limitinizi kullandığınızda herhangi bir dosya masrafı, tahsis ücreti, komisyon vb. ödemezsiniz.

Taksitli Kredili Bankomat'ın avantajları nelerdir?

İhtiyacınız olduğu her an İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanalından, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden veya ATM kanalından Taksitli Kredili Bankomat’a başvurabilir ve anında kullanmaya başlayabilirsiniz. 
Taksitli Kredili Bankomat limitinizi 12 aya kadar ATM, İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanalından, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimiz veya şubelerimizden istediğiniz vadede kullanarak taksitlerle ödeme imkanına sahip olabilirsiniz. 
Taksitli Kredili Bankomat limitinizi kullandığınızda herhangi bir dosya masrafı, tahsis ücreti, komisyon vb. ödemezsiniz.
Kredili Bankomat limitinizden yapılmış olan harcamaları veya nakit çekimleri 12 aya kadar ATM, İnternet Bankacılığı  ve Mobil Bankacılık kanalından, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimiz veya şubelerimizden taksitlendirebilirsiniz. 

Taksitli Kredili Bankomat nasıl kullanılır? 

Taksitli Kredili Bankomat başvurularınızı İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık, Şube, Çağrı Merkezi ve ATM kanalı ile yaparak anında kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Kredili Bankomat limitiniz yetersiz ise;


Aralarında birer boşluk bırakarak KMH, TC Kimlik numarası ve talep edilen yeni limiti yazıp 5724’e kısa mesaj göndererek veya internet ve mobil bankacılık kanalından artırabilirsiniz.

Kredili bankomat limitinizi kullanarak POS’tan yapmış olduğunuz tek çekim alışveriş tutarını veya herhangi bir bankacılık işleminde kullanmış olduğunuz KMH limitinizi nasıl taksitlendirirsiniz?

Kredili Bankomat limitinizden tek çekim olarak yaptığınız harcamaları 12 ay vadeye kadar taksitlendirebilirsiniz. 

Örneğin;

300,00-TL kredili bankomat limitinizi kullanarak POS’tan yapmış olduğunuz tek çekim alışveriş tutarını veya herhangi bir bankacılık işlemi sebebi ile kullanmış olduğunuz KMH limitinizi;

Mobil Bankacılık, İnternet Bankacılığı Başvurular-Taksitli Kredili Bankomat (KMH) Başvurusu menüsünden veya tüm Vakıfbank ATM’lerinden Taksitli Kredili Bankomat (KMH) Kullanma menüsünden, tutar aralığına 300,00-TL yazıp, vadeyi seçerek Taksitli Kredili Bankomat kullanmış olursunuz. Böylelikle tek çekim Kredili Mevduat limitinizden yaptığınız harcama kapanır ve istediğiniz vadede taksitlendirilmiş olur.

Ayrıca 0850 222 07 24 nolu VakıfBank Çağrı merkezini de arayarak taksitlendirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dilerseniz Kredili Bankomat limitinizden yapmış olduğunuz harcama tutarınızın bir kısmını, tamamını veya harcama tutarından daha fazlasını da taksitlendirebilirsiniz.

Taksitli Kredili Bankomat nasıl geri ödenir? 

Taksitli Kredili Bankomat’ın taksit ödeme günü her ayın 15’inde olacaktır.
İstediğiniz vadede kullandığınız Taksitli Kredili Bankomat taksit tutarınız, ödeme günü Vadesiz TL hesabınızda bakiye bulunması halinde Vadesiz TL hesabınızdan, Vadesiz TL hesabınızda bakiye bulunmaması halinde havuz hesap bakiyenizden, Vadesiz TL ve havuz hesabı bakiyenizin yetersiz olduğu durumlarda da Kredili Bankomat limitinizden tahsil edilecektir. 


 

Sizin İçin Seçtiklerimiz