Taksitli Kredili Bankomat

Kredili Bankomat limitinizi taksitli olarak da kullanmak ister misiniz?

Bankamızca hesabınıza tanımlanan Kredili Bankomat limitinizin %80’ine kadarını 12 aya kadar eşit taksitli olarak kullanabilirsiniz. Üstelik hesabınızda artı bakiye olması durumunda hesabınızdaki paraya hiç dokunmadan tercih ettiğiniz vadede Taksitli Kredili Bankomatınızı kullanabilirsiniz.

Taksitli Kredili Bankomat limitinizi kullandığınızda herhangi bir dosya masrafı, tahsis ücreti, komisyon vb. ödemezsiniz.

Minimum Taksitli Kredili Bankomat kullanım tutarı 200 TL’dir.


Taksitli Kredili Bankomat'ın avantajları nelerdir?

  • İhtiyacınız olduğu her an 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden Taksitli Kredili Bankomat’a başvurabilir ve anında kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Taksitli Kredili Bankomat limitinizi 12 ay vadeye kadar istediğiniz vadede kullanarak taksitlerle ödeme imkanına sahip olabilirsiniz.
  • Taksitli Kredili Bankomat limitinizi kullandığınızda herhangi bir dosya masrafı, tahsis ücreti, komisyon vb. ödemezsiniz.
  • Kredili Bankomat limitinizden yapılmış olan harcamaları veya nakit çekimleri 12 aya kadar Şubelerimiz ve 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimiz aracılığıyla taksitlendirebilirsiniz.

Taksitli Kredili Bankomat nasıl açılır?

Taksitli Kredili Bankomat başvurularınızı Şube ve Çağrı Merkezi kanalı ile yaparak anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kredili Bankomat limitinizi,

Aralarında birer boşluk bırakarak KMH, TC Kimlik numarası ve talep edilen yeni limiti yazıp 5724’e kısa mesaj göndererek veya internet ve mobil bankacılık kanalından artırabilirsiniz.

Taksitli Kredili Bankomat nasıl geri ödenir?

Taksitli Kredili Bankomat’ın taksit ödeme günü her ayın 15’inde olacaktır.

İstediğiniz vadede kullandığınız Taksitli Kredili Bankomat taksit tutarınız, ödeme günü Vadesiz TL hesabınızda bakiye bulunması halinde Vadesiz TL hesabınızdan, Vadesiz TL hesabınızda bakiye bulunmaması halinde havuz hesap bakiyenizden, Vadesiz TL ve havuz hesabı bakiyenizin yetersiz olduğu durumlarda da Kredili Bankomat limitinizden tahsil edilecektir.

Taksitli Kredili Bankomat Hesaplama Aracı için tıklayınız.

Sizin İçin Seçtiklerimiz