Geri Dön

Bankomat Kart Nedir? Bankomat Kartımla Neler Yapabilirim?

Bankomat Kart, vadesiz hesabınızdan para çekebileceğiniz, alışverişlerinizde kullanabileceğiniz, otomatik fatura ödeme talimatı verebileceğiniz, Bankomat ve ParaBankomat’larımızdan birçok bankacılık işlemini kolayca gerçekleştirebileceğiniz vadesiz hesabınıza bağlı banka kartınızdır.

Bankomat Kartınızı ATM’lerde kullanabilirsiniz

Bankomat Kartınızla tüm dünyada ELECTRON ya da MAESTRO amblemi bulunan ATM'lerden para çekebilirsiniz. Böylece, para taşımanın riskiyle karşılaşmayacağınız gibi para üstü alma gibi detaylarla da uğraşmazsınız.

En yakın VakıfBank şube ve ATM bilgisi için tıklayınız.

Bankomat Kartınızı alışverişlerinizde kullanabilirsiniz

Bankomat Kartınızla Türkiye'de ve tüm dünyada milyonlarca işyerinde alışveriş yapabilirsiniz. Bankomat Kartınızla yaptığınız alışverişin tutarı, Bankomat Kartınızın bağlı olduğu vadesiz hesabınızın bakiyesinden düşer.

Bankomat Kartınız ile internetten alışveriş yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Bankomat Kartınızı Bankacılık işlemleriniz için kullanabilirsiniz

Bankomat Kartı’nıza ait hesabınızı, Havuz Hesabı uygulamasına dahil ettirebilirsiniz. Bu sayede hesabınızda bulunan nakit fazlasını yatırıma dönüştürebilir, talimatlı ödemelerinizin, Bankomat ve ParaBankomat'larımızda yapılabilecek bankacılık işlemlerinizin, otomatik olarak gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz

Bankomat Kartı’nızı kredili hale getirerek hesabınızda para bulunmasa bile her ihtiyaç duyduğunuzda kredinizi kullanabilir, Bankamız ATM'lerinden, dilediğinizde hesap bakiye bilginizi öğrenebilir, para çekebilir, hesaplarınız arasında aktarım yapabilir, başka bir hesaba havale yapabilirsiniz.

Yaptığınız tüm bankacılık işlemlerini Bankomat ve ParaBankomat’larımızdan, İnternet Bankacılığı’ndan görüntüleyebilir veya 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.

Bankomat Kartınızla otomatik ödeme ve otomatik Fatura ödeme talimatı verebilirsiniz

Bankomat kartınıza Kredi kartlarınız, Elektrik, su, doğal gaz, telefon, cep telefonu, Kablo TV, Dijital TV gibi faturalarınız için ücretsiz otomatik Ödeme Talimatı verebilirsiniz.

Otomatik Fatura Ödeme Talimatı verebileceğiniz kanallarımız:

  • İnternet Bankacılığı
  • 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığı
  • Şubelerimiz
 

Bankomat Kartınızla POS’lardan para çekebilirsiniz

POSPara, iş yerlerindeki POS cihazları üzerinden nakit çekilebilmesine yönelik bir uygulamadır. Sektör kısıtlaması olmaksızın en az 10, -TL alışverişlerinizde 100, -TL’ye kadar nakit çekilebilirsiniz.

POSpara hakkında detaylı bilgi için tıklayınız

Bankomat Kart ile internetten alışveriş yapabilirsiniz

Bankomat Kartınızı internetten alışveriş yaparken de kullanabilirsiniz. Üstelik İnternet alışverişlerinizden de Bankomat puan kazanırsınız.

Kartınızın arka yüzünde yer alan CVV2 bilgisini internet alışverişlerinde kullanabilirsiniz. Elinizdeki Bankomat Kartınızın CVV2 bilgisi bulunmuyorsa lütfen 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığını arayınız.

Ayrıca Bankomat Kartınızı Bankalararası Kart Merkezi’nin sunduğu BKM Express sistemine tanımlayabilirsiniz. Böylece kart bilgilerinizi paylaşmadan, sisteme kayıtlı telefonunuza gelecek tek kullanımlık şifreler ile tüm BKM Ekspress üye iş yerlerinde hızlı ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

BKM Ekspress hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız