Neler Yapabilirim

Bankomat Kart Nedir? Bankomat Kartımla Neler Yapabilirim?

Bankomat Kart, vadesiz hesabınızdan para çekebileceğiniz, alışverişlerinizde kullanabileceğiniz, otomatik fatura ödeme talimatı verebileceğiniz, birçok bankacılık işlemini kolayca gerçekleştirebileceğiniz vadesiz hesabınıza bağlı banka kartınızdır.

Bankomat Kartınızı ATM’lerde kullanabilirsiniz

Bankomat Kartınızla tüm dünyadaki ATM'lerden para çekebilirsiniz. Böylece, para taşımanın riskiyle karşılaşmayacağınız gibi para üstü alma gibi detaylarla da uğraşmazsınız.

En yakın VakıfBank şube ve ATM bilgisi için tıklayınız.

Bankomat Kartınızı alışverişlerinizde kullanabilirsiniz

Bankomat Kartınızla Türkiye'de ve tüm dünyada milyonlarca işyerinde alışveriş yapabilirsiniz. Bankomat Kartınızla yaptığınız alışveriş tutarı, Bankomat Kartınızın bağlı olduğu vadesiz hesabınızın bakiyesinden düşer.

Bankomat Kartınızı Bankacılık işlemleriniz için kullanabilirsiniz

Bankomat Kartı’nıza ait hesabınızı, Havuz Hesabı uygulamasına dahil ettirebilirsiniz. Bu sayede hesabınızda bulunan nakit fazlasını yatırıma dönüştürebilir, talimatlı ödemelerinizin, ATM'lerimizden yapılabilecek bankacılık işlemlerinizin, otomatik olarak gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz

Bankomat Kartı’nızı kredili hale getirerek hesabınızda para bulunmasa bile her ihtiyaç duyduğunuzda kredinizi kullanabilir, Bankamız ATM'lerinden, dilediğinizde hesap bakiye bilginizi öğrenebilir, para çekebilir, hesaplarınız arasında aktarım yapabilir, başka bir hesaba havale yapabilirsiniz.

Yaptığınız tüm bankacılık işlemlerini Mobil ve İnternet Bankacılığı’ndan, ATM'lerimizden görüntüleyebilir veya 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.

Bankomat Kartınızla otomatik ödeme ve otomatik fatura ödeme talimatı verebilirsiniz

Bankomat kartınıza; kredi kartları ekstre borcu, elektrik, su, doğal gaz, telefon, cep telefonu, kablo TV, dijital TV gibi faturalarınız için ücretsiz otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

        Otomatik fatura ödeme talimatı verebileceğiniz kanallarımız:


Bankomat Kart ile POS’lardan para çekebilirsiniz

Bankomat Kartın Pospara uygulaması sayesinde Bankomat Kartınızla sektör kısıtlaması olmaksızın en az 10 TL'lik alışverişlerinizde 100 TL’ye kadar nakit çekilebilirsiniz.

POSpara hakkında detaylı bilgi için tıklayınız

Bankomat Kart ile internetten alışveriş yapabilirsiniz

Bankomat Kartınızı 3D Secure şifresi kullanarak internetten alışveriş yaparken de kullanabilirsiniz.

Ayrıca Bankomat Kartınızı Bankalararası Kart Merkezi’nin sunduğu BKM Express sistemine tanımlayabilirsiniz. Böylece kart bilgilerinizi paylaşmadan, sisteme kayıtlı telefonunuza gelecek tek kullanımlık şifre ile tüm BKM Ekspress üye iş yerlerinde hızlı ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

BKM Ekspress hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız

SGK ve Vergi Ödemelerinizi Bankomat Kartınız ile yapabilirsiniz

Bankomat Kartınız ile SGK ödemenizi https://www.turkiye.gov.tr adresinden, vergi ödemelerinizi http://www.gib.gov.tr/ adresinden 3D Secure şifrenizle güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Sevdiklerinize ek kart verebilirsiniz

Sevdiklerinizin de bu hizmetten faydalanmasını isterseniz, sizin belirleyeceğiniz işlem limitleri dahilinde ek kart çıkarabilirsiniz.

Sizin İçin Seçtiklerimiz